ПИТАННЯ
Відповіли на найчастіші питання щодо навчання в школі бариста. Якщо не знайшли необхідної відповіді пишіть нам на почту і ми залюбки відповімо.
prostir.coffee.school@gmail.com
Для кого розраховані ваші курси?
Ми умовно розділили цільову аудиторію на три напрямки:
1) Студенти та молоді люди, що планують влаштуватися на роботу в кав'ярню, або мати такі навички на майбутнє, або людей що готують каву в дома і бажають поліпшити свої навики.
2) Власники закладу, що хочуть підняти рівень кави і відправляють або своїх працівників на навчання, або навчаються самостійно.
3) Людей що плану
Як проходить процесс реєстрації?
Після реєстрації з вами зв'яжиться наш менеджер щоб узгодити дати і формат навчання (індивідуальний/групповий), а також повідомити про набір группи і найближчі події.
Скільки людей можуть бути в группі?
Группа - не більше 5-х людей, за такої кількості навчання буде проходити максимально ефективно. Взагалі ми радимо обирати індивідуальний курс навчання, де лектор та тренери приділятимать вам 100% своєї уваги.
Що я маю мати з собою на навчанні?
Гарний настрій та зручне взуття, рештою ми вас забезпечимо.
Що входить у вартість курсів "Barista Basic" та "Альтернативні методи приготування кави"?
Кава для тренування та капінгів, молоко, вода, друкованні навчаючі матеріали, кава брейк, доступ до кавової бібліотеки, що збиралася роками, диплом по закінченню. Тобто після оплати курсу ніяких додаткових платежів робити не треба.
Що входить у вартість курсу "Як відкрити на керувати кав'ярнею"?
Сюди входять усі наші знання та навики пов'язані з відкриттям та керування кав'ярнею. Курс розроблюється повністю індивідуально і від цього залежить його ціна.
Як саме формується ціна курсу "Як відкрити та керувати кав'ярнею"?
Кожна окрема інформація чи етап по відкриттю - має свою ціну яку на моменті розробки курсу ми з вами будемо оговорювати. Сумма обранної інформації і етапів відкриття, яку ви для себе оберете - сформують ціну за курс.
Подай заявку і ми зв'яжемося з тобою найближчим часом!
You agree with our Terms and Conditions
По всім питанням зв'яжіться з нами любим зручним методом:

E-mail: prostir.coffee.school@gmail.com
Телефон: +380731717770
Соціальні мережі: Facebook | Instagram
Made on
Tilda